czwartek, 14 listopada 2013

Debiutowe Candy

Zbliżają się urodziny "Mamy z powołania", z tej okazji zapraszam wszystkich na nasze pierwsze Candy. Nie było na półrocze bloga, to będzie teraz :)
Zabawa potrwa do 24.11.13r., można się zgłaszać do końca tego dnia. 25. odbędzie się losowanie. 26. planuję ogłosić wyniki. Candy zostanie wysłane w ciągu tygodnia. W przypadku nie podania przez wylosowanego adresu w ciągu dwóch dni od ogłoszenia wyniku, losowanie odbędzie się powtórnie dla pozostałych osób.
Do zdobycia: kosmetyczka Nivea, brokatowy eyeliner, pasek (wiązany- rozmiar uniwersalny) z elementami skorupy kokosa, milusi osiołek na klucze i DVD z filmem "Był sobie chłopiec" z polskim lektorem lub napisami.
 
 
Szczęściarza wylosuje moja Maryśka.
Losowanie zostanie nagrane i zamieszczone na blogu.
 
Żeby wziąć udział w losowaniu trzeba spełnić WSZYSTKIE następujące warunki:
1. Polubić nas na fb LINK
2. Dodać blog do obserwowanych na bloggerze (osoby nieposiadające blogspotów, mogą ominąć ten punkt, dla tych natomiast, którzy nie wiedzą jak to zrobić: LINK z wyjaśnieniem )
3. Udostępnić PUBLICZNIE BANER na fb.
4. Udostępnić baner:
 

z podlinkowaniem do tego posta na marginesie swojego bloga. (nie jest wymagane od nieblogujących)
5. Po wypełnieniu uprzednich 4 warunków, napisać pod tym postem komentarz (nie będą publikowane) z imieniem, nazwiskiem oraz adresami udostępnionych banerków.
POWODZENIA :D

2 komentarze:

Miło mi, że tu zaglądasz i zostawiasz po sobie ślad. Wpadaj częściej :)